Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Prezydent RP Andrzej Duda w Rawiczu - relacja LIVE

› Aktualności 10 miesięcy temu    28.02.2017
Redakcja
komentarzy 141 ocen 26 / 50%
A A A

Dziś, 28 lutego w Rawiczu pod patronatem i przy osobistym udziale Prezydenta Andrzeja Dudy obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.  Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.
Macie swoje zdjęcia lub filmiki? Przesyłajcie na nasz profil na FB


AKTUALIZACJA, g. 17.50

Wyjazd kolumny ul. Sienkiewicza w kierunku Żmigrodu. Ruch na ulicach miasta został przywrócony.

AKTUALIZACJA g. 17.33.

Prezydent Andrzej Duda właśnie opuszcza Rawicz. Ul. Grunwaldzka i Sienkiewicza są zablokowane przez służby.


AKTUALIZACJA g. 17.14

Rynek powoli pustoszeje, ale uczestnicy spotkania nadal fotografują się z prezydentem.


AKTUALIZACJA g. 16.52

Prezydent pozuje do zdjęć z mieszkańcami i rozmawia z nimi.


AKTUALIZACJA g. 16.42

Koniec przemówienia. - Mieszkańcom Rawicza należała się wizyta prezydenta - powiedział portalowi rawicz24.pl Andrzej Duda.


AKTUALIZACJA g. 16.37

Prezydent mówi o silnym państwie, autorytetach instytucji, o tym, że państwo elit nie jest państwem obywatelskim. - Zależy mi na Polsce równych szans. Polska równych szans oznacza także Polskę równego rozwoju, nie tylko zrównoważonego w tym znaczeniu także dbałości o środowisko naturalne, ale równego, czyli takiego, gdzie pieniądze są rozdzielane w sposób równy i proporcjonalny - zaznacza.

Andrzej Duda wspomina Anitę Włodarczyk: - To przykład osoby niezwykłej, dumnej z tego, że jest Polką, reprezentantką Polski, osoby, która uważa, że nie ma granic, których nie można pokonać ciężką pracą, wysiłkiem i przekonaniem, że się zwycięży. Niech ona będzie współczesną bohaterką dla młodzieży Rawicza.


AKTUALIZACJA g. 16.27

Przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy: Jestem tu, by państwu podziękować za pamięć. Za pamięć, która jest pamięcią trudną dla miasta, bo (...) ten zakład karny, będący w latach 1945-1956 Centralnym więzieniem w Rawiczu, to czarna wyrwa w polskich duszach. To właśnie przez tamto miejsce Rawicz, w wielu rodzinach w Polsce wspominany jest dzisiaj z drżeniem, bo ludzie przeżyli tu koszmar. Ale wy pamiętacie i czcicie tę pamięć o bohaterach tamtych dni. (...) Stoję tu z dumą. Dziękuję, że pamiętacie o tych, którzy tutaj cierpieli w waszym mieście.


AKTUALIZACJA g. 16.26

Występ Andrzeja Młynarczyka zapowiada wieczorne przedstawienie w domu kultury - "Sen o Ojczyźnie".


AKTUALIZACJA g. 16.21.

Burmistrz Kubik wspomina o Anicie Włodarczyk - naszej wspaniałej ambasadorce. Podkreśla, że dziś nie ma czasu na zwiedzanie, ale wspomina o plantach, wyjątkowym układzie starego miasta i zaprasza prezydenta ponownie do Rawicza. Zaznacza, że dziś to Rawicz jest stolicą Polski.


AKTUALIZACJA g. 16.14

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami. Obecnie przemawia burmistrz Grzegorz Kubik. Mówi o poprzednim prezydencie jaki gościł w Rawiczu - Ignacym Mościckim. - Dzis historia się powtarza przyjmujemy prezydenta Andrzeja Dudę - zaznacza. - Historia Rawicza wiąże sie z symbolem, jakim jest zakład karny. To symbol tych, którzy za Polskę oddali życie - mówi, mając na myśli, m.in. Kazimierza Pużaka, który w rawickim więzieniu stracił życie. Burmistrz wspomina również o tradycjach kadeckich i bohaterach II wojny światowej.


AKTUALIZACJA g.16.05

Obiad w ratuszu się skończył. Zaproszeni goście wychodzą na zewnątrz. Mieszkańcom rozdano flagi.

 


AKTUALIZACJA g. 15.30

Spotkanie z prezydentem za pół godziny. Na rynku zaczynają się gromadzić mieszkańcy.
Poniżej film z uroczystości pod bramą wiezienia.

AKTUALIZACJA g. 15.17

Prezydent wraz z samorządowcami wszedł właśnie do ratusza, gdzie zjedzą obiad.


AKTUALIZACJA g.14.50

Prezydent Andrzej Duda wyjeżdża właśnie z Zakładu Karnego. Przejeżdża do ratusza, gdzie zaplanowano obiad.


AKTUALIZACJA g.14.30

Transmisja z uroczystości, która prowadzilismy na naszym profilu FB

AKTUALIZACJA g. 14.17

AKTUALIZACJA g. 14.13

Zakończyło się składanie kwiatów. Prezydent Andrzej Duda za chwilę wejdzie na teren Zakładu Karnego. Tam zwiedzi część historyczną obiektu.


AKTUALIZACJA g. 14.02

Trwa składanie kwiatów.

 

 

 


AKTUALIZACJA g. 14.00

Salwa honorowa


AKTUALIZACJA g. 13.57

Trwa Apel Poległych.


AKTUALIZACJA g. 13.54

Mjr Piotr Bruder wita zgromadzonych gości.

 


AKTUALIZACJA g. 13.52

 


AKTUALIZACJA g. 13.49

Prezydent Andrzej Duda właśnie przyjechał do miasta.

 

 


AKTUALIZACJA g. 13.43

Na prezydenta czekają m.in. wojewoda, posłowie oraz rawiccy samorządowcy. Delgacja z Andrzejem Dudą jest 5 km od Rawicza.

 

 

 


AKTUALIZACJA g. 13.32

Pod mury więzienia kierują się mieszkańcy, delegacje z kwiatami, m.in. starostowie Adam Sperzyński i Jacek Gwizdek

 


AKTUALIZACJA g. 13.22

Na miejsce uroczystości docierają ostatnie poczty sztandarowe.

Czeka też wiele ekip telewizyjnych, m.in. Polsat News, TVP, TVN 24


AKTUALIZACJA g. 12.56

Apel Poległych przed ścianą więzienia poprowadzi mjr Piotr Bruder. On również będzie oprowadzał prezydenta po części historycznej więzienia (na zdjęciu w rozmowie z ekipą TVP).

 


AKTUALIZACJA g. 12.40

Na rynku, gdzie o godzinie 16.00 prezydent spotka się z mieszkańcami, rozstawiają się pierwsze wozy transmisyjne. O akredytację na to wydarzenie wystąpiło około 100 dziennikarzy.

AKTUALIZACJA .g. 12.35

Pod Zakładem Karnym rozpoczęły się przygotowania do wizyty prezydenta Andrzeja Dudy, który przyjedzie tuż przed 14.00. Przy więziennym murze obecne są już służby mundurowe, m.in. warta honorowa złożona z funkcjonariuszy służby więziennej, a także orkiestra dęta. Powoli gromadzą się mieszkańcy.


AKTUALIZACJA g.11.50

Ulica 17 Stycznia. Na miejscu są już pierwsze służby.


AKTUALIZACJA g.09.31

Trwają ostatnie przygotowania do uroczystości. Centrum Chińskie na ul. 17 Stycznia znika pod banerami z sylwetkami Żołnierzy Wyklętych.


AKTUALIZACJA g.08.10

Ulice Rawicza nabrały barw... narodowych
 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zobacz, jak wyglądały przygotowania do wizyty prezydenta.
"Mycie okien, łatanie dziur. Rawicz przed wizytą prezydenta"
 


Burmistrz Grzegorz Kubik o wizycie głowy państwa:
"Chcemy pokazać Rawicz jako wspaniałe miasto"


 


Serwis specjalny Rawicz24
"Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Rawiczu"

 

 

+ 13 głosów: 26 (50%) 13 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (141)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ cóż
  6 miesięcy temu 141
  cóż Prezydent to Prezydent więc to wydarzenie http://librly.com/european-new...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ alos
  10 miesięcy temu ocena: 42%  140
  czym sie tu cieszyc kiedy ten prezydent lamie prawo razem z kaczynskim ,macierewiczem i cala reszta juz niedlogo przekonacie sie co to jest pis .zawladneli trybonal teraz sady chca wystarczy popatrzec co robia w sejmie nie miesci sie to w zadnych kanonach
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ beti
  10 miesięcy temu ocena: 67%  139
  Też bym chciała, by szły w dobrym kierunku. Dziękuję :)
  ~ Do Beti
  10 miesięcy temu ocena: 69%  138
  Ale wskaźniki ekonomiczne ze zmniejszeniem ubóstwa wśród dzieci o ponad 50 proc. Sa korzystne i coraz lepsze, afery w końcu ruszone. To ze sędzia ma być apolityczny nie ma nic wspólnego z kontrola parlamentu czy ministra sprawiedliwości. W mojej ocenie sprawy idą w dobrym kierunku. Dziękuję za polemikę :)
  ~ beti
  10 miesięcy temu ocena: 31%  137
  I jeszcze jedna rzecz, skoro sędziowie powinni być apolityczni (jak piszesz) to dlaczego politycy mają mieć wpływ na ich wybór do KRS (jak napisałeś wcześniej)?
  ~ beti
  10 miesięcy temu ocena: 38%  136
  Jak zwykle bywa to w przypadku PIS znowu tłumaczenie się tym co robili lub nie robili poprzednicy "My tak robimy bo oni robili to samo" A miało być lepiej. Sam Pan poruszył sprawę brania przykładu z innych krajów, ja napisałam tylko, że są jeszcze inne rzeczy w tych krajach, które co niektórzy mogą uznać za dobre i chcieć je wprowadzić. A wiatrak z piernikiem ma dużo wspólnego - mąka - kiedyś właśnie przy pomocy wiatraków była produkowana. A właśnie z tamtych czasów pochodzi to przysłowie :)
  ~ do Beti
  10 miesięcy temu ocena: 76%  135
  PO i PSL przez 8 lat mogło sprawę marihuany załatwić i jak zwykle nic nie zrobili. Niestety sa racjonalne przesłanki do uznania, że zarówno prof. Rzeplińki jak prof. Gersdorf (sędzia powinien być apolityczny i nie krytykować władzy) nie zostali wybrani prawidłowo (dłuższy wykład do wyjasnienia tego trzeba). A tak na marginesie ja o wiatraku, a Ty o pierniku :) To wszystko to jęk po oderwaniu od koryta poprzedników.
  ~ beti
  10 miesięcy temu ocena: 33%  134
  W Holandii jest dopuszczona aborcja, eutanazja, marihuana i co to oznacza?? W Hiszpanii można uprawiać marihuanę, u nas problem z dostępem do leczniczej. To, że coś funkcjonuje gdzieś indziej, nie oznacza, że musi być u nas i że jest dobre. PISowi chodzi o zawłaszczenie sądów, przykład z dnia dzisiejszego - prezes sądu najwyższego, nie podoba się bo głośno krytykuje PIS. Ponoć niezgodnie wybrana z konstytucją? A sędziowie TK wybrani za kadencji PIS, podobno wybrani zgodnie z tą samą konstytucją. Choć są różne zdania na ten temat. Miała być dobra zmiana, a jest zmiana na SWOJE.
  ~ do beti
  10 miesięcy temu ocena: 75%  133
  Cytująć art.212, a nie 216 choć podobieństwo jest duże, jeżeli chodzi o kwalifikację czynu, miałem na myśli autorów postów na tym forum, którzy zarzucają łamanie prawa osobom nieskazanym prawomocnym wyrokiem, nie chodziło mi o polityków. Co do KRS, reforma jest potrzebna, np. w Holandii, Hiszpanii, Szwecji politycy mają wpływ większy na wybór sędziów, a w Polsce KRS wybiera spośród swoich, bez kontroli zewnętrznej.
  ~ beti
  10 miesięcy temu ocena: 28%  132
  tak, tak opublikowali te, które im pasowały, a problemy ze składem wynikały z niewykonywania obowiązków przez sędziów wiadomej opcji, a co do złamanych przepisów nie będę Ci cytować całej Konstytucji, popatrz na to co PIS robi z KRS-em, a K.K. który zacytowałeś, art. 216, można by zastosować dla wielu polityków PIS, którzy znieważają wiele osób używając słów: "gorszy sort", "złodzieje", "osoby specjalnej troski" itp.
  ~ do beti
  10 miesięcy temu ocena: 68%  131
  Po pierwsze wyroki zostały opublikowane (to prawda, ze zwłoką wynikającą z wad prawnych orzeczenia TK, przede wszystkim wydania go nie w 9 osobowym, a 5 osobowym składzie-co było niezgodne z ustawą). Po drugie skoro wyroki sa powszechnie obowiązujące, to dlaczego niektórzy (opozycja, sądy) twierdzą, że tych teraz wydanych mogą nie uznawać. I TO JEDYNY ZŁAMANY PRZEPIS PRZEZ PIS ??? hahaha
  ~ beti
  10 miesięcy temu ocena: 39%  130
  do ~Poldek Konstytucja RP Art. 190. 1. Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego mają moc powszechnie obowiązującą i są ostateczne. 2.Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawach wymienionych w art. 188 podlegają niezwłocznemu ogłoszeniu w organie urzędowym, w którym akt normatywny był ogłoszony. Jeżeli akt nie był ogłoszony, orzeczenie ogłasza się w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej "Monitor Polski". To tyle na temat łamania najważniejszego dokumentu dla Polaków i jego łamania przez obecną władzę. Nawet jeśli on się komuś nie podoba to obowiązuje.
  ~ Poldek
  10 miesięcy temu ocena: 64%  129
  Niesłusznie (bez wyroku, bezpodstawnie) oskarżasz o łamanie prawa, a to też przestępstwo. Prezydent i ekipa PIS nie łamie prawa, wskaż konkretny przepis, który łamią. Np., gdy oskarżasz bezpodstawnie, będzie to art. 212 kodeksu karnego itd.
  ~ nnn
  10 miesięcy temu ocena: 6%  128
  Szczera prawda
  ~ do J 23
  10 miesięcy temu ocena: 100%  127
  To prawda, że jesteś członkiem PSL ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do J 23
  10 miesięcy temu ocena: 79%  126
  Ja w odróznieniu od Ciebie nie jestem członkiem żadnej partii i nie mam Pana, tak jak Ty :) Podałem twarde dane, mogę podać wiele więcej, ale Ty z PSL-u musisz wszystko krytykować co PIS-owskie. Zmniejszenie ubóstwa dzieci to obowiązek moralny. A przecież PO i PSL popierają 500 + (po wyborach to nawet na I-sze dziecko)-to jest hipokryzja, zresztą kto by nie rządził 500 + nie zostanie zlikwidowane.
  ~ J 23
  10 miesięcy temu ocena: 27%  125
  Jasne, że rozdają żywą gotówkę niby na dzieci, ale na kredyt lub z przesunięć w budżecie, zobaczymy na ile to wystarczy, a pozostałe Twoje hasła to tylko liczby, każdy może tak się chwalić, ustawa o drzewach jest tak dobra, że ten "Pański Pan" sam stwierdza, że trzeba ten bubel zmienić......
  ~ do J 23
  10 miesięcy temu ocena: 80%  124
  Wszystkie pomysły PIS pomagają zarówno gospodarce jak i osoba mniej zamożnym. Same wskaźniki gospodarcze mówia same za siebie: zmniejszenie ubóstwa dzieci o ponad 50 %, największe wzrosty na giełdzie od 9 lat, najnizsze bezrobocie od 27 lat, jeden z najwyzszych wzrostów PKB w UE, zwiększenie wpływu z VAT (z przekrętów) 6-krotnie, moja działka-moje drzewo i tnę, a nie czekam na urzędasa.
  ~ J 23
  10 miesięcy temu ocena: 40%  123
  chętnie bym pochwalił, może znasz jakieś dobre pomysły, które nie pogrążają gospodarki? podaj przykłady, może o czymś nie wiem.....
  ~ Poldek
  10 miesięcy temu ocena: 67%  122
  J 23 jako członek PSL, jest w opozycji, czyli nie może chwalić PIS-u i Prezydenta nawet za najlepsze pomysły :)
  ~ J 23
  10 miesięcy temu ocena: 40%  121
  Jasne, że jestem i się wcale nie wstydzę....
  ~ zwolennik
  10 miesięcy temu ocena: 100%  120
  Pytanie Kiedy następna wizyta Prezydenta R.P. Wtedy znowu będzie deptak wycierany na mokro i całe miasto będzie wysprzątane. Niech przyjedzie nawet za miesiąc.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 000
  10 miesięcy temu ocena: 0%  119
  W tamtym roku też sprzątali miasto znacznie wcześniej.W Rawiczu jest za Kubika o wiele czyściej
  ~ Zieleń
  10 miesięcy temu ocena: 38%  118
  Jakbyś częściej wychodził do miasta zobaczysz że zieleń sprzatała i dziś jeszcze o 16-tej
  ~ Tralala
  10 miesięcy temu ocena: 57%  117
  Szkoda, że nie pomyśleli o kierowcach usiłujących wbić się do ruchu na skrzyżowaniu "przy żołnierzu". Policja pilnowała pustych ulic, a tam była masakara
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Konduktor
  10 miesięcy temu ocena: 75%  116
  Jak czytam te wasze komentarze, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy ż..., Ze znajomymi rozmawiam, to nikt nie głosował. A jednak.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pi(e)sek grzesia
  10 miesięcy temu ocena: 78%  115
  A nauczycielka z pisu po "lewicy" Andrzeja na zdjęciu. Sumienie jej nie gryzie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ utwór
  10 miesięcy temu ocena: 100%  114
  Wie ktoś co był wykonany z utwór przez kobietę, z muzyką Pana Maćkowiaka?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mala
  10 miesięcy temu 113
  ZE SPEKTAKLU DK, muzyka Przemek Maćkowiak
  ~ Tralala
  10 miesięcy temu ocena: 50%  112
  Rozmawiaj z Romanem Trawińskim - na zdjęciach obok PM - poezja więzienna
  ~ Mason
  10 miesięcy temu ocena: 57%  111
  BRAWO DLA TYCH CO BYLI I GWIZDALI SŁYCHAĆ WAS BRAWO - wstyd za takiego prezydenta
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Poldek
  10 miesięcy temu ocena: 63%  110
  Widzę po komentarzach, że Rawicz niestety w dużej mierze zielono-czerwony (PSL, SLD, PO). Olek Kwaśniewski i TW Bolek i Bronek pomimo Waszego wsparcia w wyborach, przez 20 lat ich prezydentur nie zjawili się w Rawiczu, Duda pokazał klasę i zjawił się tu bardzo szybko, mimo niechęci wielu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ :))
  10 miesięcy temu ocena: 89%  109
  Prezydent w Święto Niepodległości powiedział, że chce by w 2018 roku wszyscy szli w marszu jako jedność bez względu na partię, a ze względu na 100-ną rocznicę odzyskania niepodległości. Gdyby realnie pomyśleć szalony pomysł, ale to byłoby coś niesamowitego. https://historia.dorzeczy.pl/k...
  ~ Rodzony rawiczanin
  10 miesięcy temu ocena: 54%  108
  Bardzo dziekujemy panu burmistrzowi ze ,,namowil" prezydenta Andrzeja Dude na udział w takim dniu ,bardzo duzo prezydent wniósł zapewno w myslenie nie jednego rawiczanina , pierwszy tak naprawde prezydent ktory wie co mowi i jak mowi zawsze rawicz polakom kokarzyl sie bardzo zle ale mam nadzieje ze od teraz to sie zmieni za sprawa pana prezydenta dla kazdego rawiczanina byla to pewnie podniosla chwila ktora zostanie na lata przynajmniej nie bylo posmiewiska bo kiedy by przyjechal poprzedni prezydent wszedl by na krzeslo tak wiec na koniec wielki szacunek dla rawickich parlamentarzystow a przede wszystkim dla glowy naszego panstwa
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ terra
  10 miesięcy temu ocena: 50%  107
  Mówi co mu prezes każe.To jest człowiek pozbawiony własnego zdania.Jak wygląda ta ich Polska bez elit to widać.
  ~ XYZet
  10 miesięcy temu ocena: 73%  106
  Nie ma rawickich parlamentarzystów są "spadochrony" i z okręgu kalisko-leszczynskiego.
  ~ Teresa
  10 miesięcy temu ocena: 70%  105
  bardzo mądry wpis
  ~ Obiektywy
  10 miesięcy temu ocena: 73%  104
  Widziałem relacje na tvp info, to co działo się za plecami PREZYDENTA to wstyd i siara dla tych młodych ludzi. Co tu sie dziwić przecież pierwszy raz telewizje widzieli i musieli pokazać swoją inteligencję. Wasze rodziny i koledzy mogą być dumni.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nie z PiSu
  10 miesięcy temu 103
  Zgadzam się te dzieciaki zrobiły sobie okropną siarę.Swoją drogą nauczygiele WOS czy historii powinni z nimi przyjść i wygłumaczyć im o co chodzi i jak powinni się zachowywać.Na szczęście więcej dzieciaków stanęło na wysokości zadania.
  ~ Irena
  10 miesięcy temu ocena: 71%  102
  O tym samym pomyślałam, nawet jeśli ich to nie interesowało, to brak elementarnych zasad kultury rzucał się w oczy.
  ~ obojętny
  10 miesięcy temu ocena: 55%  101
  Prezydent Andrzej Duda ma klasę! Nic dodać, nic ująć! Kilka osób głośno go krytykowało - mieli prawo. Ciekawe jednak jak oceniali poprzednich Prezydentów? Stosując te same kryteria musiało być ostro!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Inka
  10 miesięcy temu ocena: 59%  100
  Trzeba się cieszyć, że wstydu nie zrobili.Było skromnie , ale przynajmniej godnie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Luki
  10 miesięcy temu ocena: 54%  99
  Najlepsi sa burmistrzowie i wójt. Totalna opozycja i skakaja przy Prezydencie jak pieski. Wstyd! Nie powinni się tam nawet pokazać ! Dziękujemy Prezydencie za wizyte.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ J 23
  10 miesięcy temu ocena: 63%  98
  przecież nie oni się lansowali przy Dudzie, tylko Duda był zaproszonym gościem i tu przybył, bo już nie chętnie inni go zapraszają, a kwiaty składali ku pamięci "wyklętym", a tak w nawiasie wolę być w PSL niż w PIS....i osobiście wcale bym się tam nie pokazał...może to faktycznie pieski....
  ~ Racjonalny
  10 miesięcy temu ocena: 50%  97
  do J 23, dobrze, ze ujawniłeś się PSL-owcu. Z podkulonym ogonem, bo przecież to opozycja do Dudy, dlatego liczyłem, że się nie będą lansować przy PIS-owcu hahaha. Mogli kwiaty złożyć później...
  ~ J 23
  10 miesięcy temu ocena: 47%  96
  Gdzie ten PSL z podkulonym ogonem? Spójrz na swój ogonek, prawie go nie ma....
  ~ Racjonalny
  10 miesięcy temu ocena: 60%  95
  PSL z podkulonym ogonem, miły widok :)
  ~ .
  10 miesięcy temu ocena: 52%  94
  To jest Prezydent z klasą, charyzmatyczny, nie dzieli ludzi, dobrze przygotowany do wystąpień przed mieszkańcami. Ilu z Was uświadomił dzisiaj, że potrafi więcej z głowy powiedzieć o Rawiczu niż niejeden mieszkaniec, a szczególnie miłośnicy ignorancji, którzy zawsze najwięcej mają do "skrytykowania" i zawiść mają we krwi. Gdy przypomnę sobie poprzedników to myślę że nie będzie przesadą gdy powiem, że po 1989 roku lepszego nie mieliśmy i kto wie czy mieć już nie będziemy. W Święto Niepodległości też miał bardzo pozytywne wystąpienie. Dziękujemy za wizytę, będzie pozytywnie wspominana.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ `.
  10 miesięcy temu ocena: 0%  93
  (--) Witam! Do ~.w pełni zgadzam się , popieram a przeciwników proszę o minimum refleksji nad swoją pustą krytyką wszystkiego w czambuł
  ~ Inka
  10 miesięcy temu ocena: 55%  92
  Zgadzam się w 100, że ten Prezydent jest naprawdę godny tego stanowiska. Polacy powinni być dumni i w końcu się zjednoczyć.
  ~ :)
  10 miesięcy temu ocena: 57%  91
  Kiepskie wnioski orzekasz. Wystarczy trochę pozytywu napisać i już krytyka, ocena i łatka przyszyta, bo przecież albo jesteś z PO albo PiS bądź różnego tworu wywodzącego się z tych partii. Poprzednia władza nic lepsza nie była, ty się nie martw, a ja nie należę do PiSiorów. Po prostu ten Prezydent jest naturalny i podnosi na duchu. Konstytucja? Interesowałeś się nią kiedyś, czy po prostu zrobiło się bum i nagle wszystkie rozumy zjedzone? Np. ile jest tych walczących KOD-owców? Widziałeś ich wypowiedzi? Ostatnio chyba 20 osób strajkowało w stolicy. A ilu osobom dobierają się do tyłka za swoje machlojki poprzedniej władzy i dzisiaj krzyczą w mediach? Gra słów i manipulacji była wcześniej wcale nie na gorszym poziomie. Ja nie wybielam obecnej władzy, bo swoje też mają za uszami, ale niestety zmiany muszą być, a jakie będą tego owoce ocenimy na koniec kadencji.
  ~ Maciej
  10 miesięcy temu ocena: 50%  90
  Oj chyba ktoś jest strasznie zapatrzony w pisiorów. Niestety ten prezydent niszczy demokracje(np.trybunał konstytucyjny).
  ~ Do Maciej
  10 miesięcy temu ocena: 37%  89
  Macieju, Ty chyba na innym świecie żyjesz ;) za kulisami zawsze się dzieje niewiadome dla Nas, przeciętniaków. Niestety poprzednicy wyglądali blado przy obecnym, a ten co był ostatnio, to dopiero był pachołek w dodatku bez taktu.
  ~ J 23
  10 miesięcy temu ocena: 71%  88
  Jak widać na zdjęciach, społeczeństwo nie dopisało specjalnie, pewnie gdyby przyjechał Zenek Martyniuk albo Neonówka ludzi byłoby znacznie więcej....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ koko
  10 miesięcy temu ocena: 23%  87
  sam jesteś jak ZENEK :)
  ~ ...
  10 miesięcy temu ocena: 69%  86
  https://audiovis.nac.gov.pl/i/...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ znowu ja
  10 miesięcy temu ocena: 50%  85
  http://www.tvn24.pl/prezydent-...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  10 miesięcy temu ocena: 50%  84
  view-source:https://audiovis.nac.gov.pl/i/PIC/PIC_1-A-1601.jpg
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  10 miesięcy temu ocena: 78%  83
  https://audiovis.nac.gov.pl/ob... view-source:https://audiovis.nac.gov.pl/i/PIC/PIC_1-A-1601.jpg
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ JA
  10 miesięcy temu ocena: 25%  82
  http://fakty.interia.pl/polska...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  10 miesięcy temu ocena: 80%  81
  Znowu ciekawa nazwa zdjęcia: "o anicie wł" Redakcjo! Czy to jest naprawdę takie trudne??? Wycinajcie komentarze, wasza sprawa! Ale trzymajcie poziom!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ---
  10 miesięcy temu ocena: 31%  80
  Jest zmiana: "prezydent o anicie"! ;-)
  ~ J 23
  10 miesięcy temu ocena: 49%  79
  o "sukin kot", rolnicy na pole nie na rynek, a no tak nabrali dofinansowania, myślą, że to Duda dał i mu dziękują
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wstyd mi za...
  10 miesięcy temu ocena: 74%  78
  Widać ze telewizja na wioskę przyjechała. Wstyd mi za tych BURAKÓW na drugim planie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kerim
  10 miesięcy temu ocena: 76%  77
  I po co się tu wysilacie jak REDAKCJA uznaje tylko 1 słuszny kierunek a tych o innych poglądach usuwa! I ten wpis pewnie też zaraz usunie:(
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ J 23
  10 miesięcy temu ocena: 70%  76
  Co tam na tym zdjęciu, które trzyma jakaś "dziewczyna" przy ścianie ratusza jest napisane? NIEZ(u)ŁOMNY? ludzie już przestańcie....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Teresa
  10 miesięcy temu ocena: 39%  75
  Dziękujemy serdecznie Panie Prezydencie, niebawem wrócimy do naszego kochanego miasta.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 2017
  10 miesięcy temu ocena: 70%  74
  Sukces burmistrza! Nie ma Animexu, nie ma toru Formuły I, nie ma inwestorów... jest Prezydent RP! Brawo! Czyli kampania wyborcza rozpoczęta! A opozycja? Opozycja jest w opozycji do opozycji? Pobudka! Panie i Panowie!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rozliczenie
  10 miesięcy temu ocena: 93%  73
  Dotacje zostaną rozliczone Panie Marku, co do złotówki.
  ~ 30 mln dotacji
  10 miesięcy temu ocena: 41%  72
  Tak tak jest to sukces burmistrza czy pomyślałeś dlaczego przez tyle lat nie udawało się pozyskiwać funduszy zewnętrznych?? bo tu byli czerwoni a platfusy wyżej i taki był tego skutek totalna zapaść.
  ~ Wycinka
  10 miesięcy temu ocena: 82%  71
  Niezależny portal R24 wycina komentarze??? Nie! Niemożliwe!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ .......
  10 miesięcy temu ocena: 89%  70
  WYCINA BO TO SZAJS NIE PORTAL.....
  ~ Terry
  10 miesięcy temu ocena: 77%  69
  mnie też kilka razy wycięli.
  ~ On
  10 miesięcy temu ocena: 93%  68
  Operator tej kamerki powinien dostać Oskara za kręcenie filmiku
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ matesusz
  10 miesięcy temu ocena: 57%  67
  witam, ma ktos link do transmisji online ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Odpowiedź
  10 miesięcy temu ocena: 25%  66
  TVP Parlament (na samym dole - http://tvpstream.tvp.pl... )
  ~ ja
  10 miesięcy temu ocena: 38%  65
  Rawicz24 - faceboook
  ~ Maciej
  10 miesięcy temu ocena: 69%  64
  Ale numer. Pierwszy raz za władzy łamiących demokracje pisiorów przy asyście mundurowych nie było apelu smoleńskiego. BRAWO RAWICZ
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Irena
  10 miesięcy temu ocena: 100%  63
  To chyba dlatego, że to nie Wojsko tylko Służba Więzienna.
  ~ rawiczanin
  10 miesięcy temu ocena: 48%  62
  Serdecznie witamy pana prezydenta Andrzeja Dudę.To jest prezydent wszystkich polaków.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ beti
  10 miesięcy temu ocena: 66%  61
  szczególnie tych pisanych przez małe "p"
  ~ Rawiczanka
  10 miesięcy temu ocena: 46%  60
  Tak dokładnie w końcu mamy normalnego Prezydenta.
  ~ ja
  10 miesięcy temu ocena: 63%  59
  Masakra ta prezentacja broni. Tak nierówno. Wstyd.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ J 23
  10 miesięcy temu ocena: 68%  58
  co za różnica, jaki gość taka prezentacja....
  ~ BRAWO!
  10 miesięcy temu ocena: 71%  57
  BRAWO REDAKCJA! NAZWY ZDJĘĆ POPRAWIONE! :-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ hendrix
  10 miesięcy temu ocena: 55%  56
  Coś pięknego!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pawlo
  10 miesięcy temu ocena: 69%  55
  Porażka Redakcja!! Takie nazwy zdjęć?? Jaka transmisja tacy reporterzy!! Jak mecz szachowy z Wietnamu:)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ lam
  10 miesięcy temu ocena: 53%  54
  przecz z pisem
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 232
  10 miesięcy temu ocena: 42%  53
  Lewaku jak masz problem z wybranym demokratycznie rządem to wypad do Niemiec
  ~ ja
  10 miesięcy temu ocena: 38%  52
  nawet poprawnie pisac nie umiesz
  ~ Olll
  10 miesięcy temu ocena: 24%  51
  Można wejść na rynek już? Zobaczyć pana prezydenta?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ok
  10 miesięcy temu ocena: 56%  50
  Pogoda dopisała podniosły charakter uroczystości.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ xxx
  10 miesięcy temu ocena: 83%  49
  relacja LIVE...jak zwykle ŻR na poziomie gazetki szkolnej w podstawówce. Żal.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zuza
  10 miesięcy temu ocena: 75%  48
  Profesjonalna relacja! Ogólnopolskie media moga sie uczyć.
  ~ ola
  10 miesięcy temu ocena: 41%  47
  to mogłes zrobić lepszą relację
  ~ 54545454545454
  10 miesięcy temu ocena: 65%  46
  same moherki :P
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ola
  10 miesięcy temu ocena: 68%  45
  to są najpiekniejsze berety i najmodniejsze
  ~ bff
  10 miesięcy temu ocena: 47%  44
  Dlaczego już nie leci w tv prezydent?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nick
  10 miesięcy temu ocena: 42%  43
  Witamy Panie Prezydencie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kik
  10 miesięcy temu ocena: 63%  42
  Duda jak zwykle robi te śmieszne miny jak maliniak
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ xxx
  10 miesięcy temu ocena: 78%  41
  13:54 - tylko handlarz się cieszy
  ~ Munik
  10 miesięcy temu ocena: 70%  40
  Ale masakra poza organizacją to na nic nie ma co zawiesić oka, wstyd dla rawicza, wszyscy się dowiedzą ze w rawiczu PiS rządzi a tak naprawdę rawicz zawsze był lewicowy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ maria
  10 miesięcy temu ocena: 47%  39
  Witamy Panie Prezydencie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nnn
  10 miesięcy temu ocena: 55%  38
  mohery z głów
  ~ Uradowany
  10 miesięcy temu ocena: 86%  37
  He czytam komentarze i się dziwię chyba jedzie do nas dwóch prezydentów. Jeden minął Gostyń a drugi Żmigrod ciekawe
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bartek
  10 miesięcy temu ocena: 50%  36
  Kolumna właśnie minęła Żmigród
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ rawiczanka15
  10 miesięcy temu ocena: 50%  35
  Czy flagi wisza dobrze .FLAGI sa nasze czy nie???????
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ abecadło
  10 miesięcy temu ocena: 50%  34
  wjedzie chyba od miejskiej górki nie ? czy raczej od S5 ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Irena
  10 miesięcy temu ocena: 73%  33
  Rawickie więzienie już czeka !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xxx
  10 miesięcy temu ocena: 60%  32
  Irena trafne spostrzeżenie
  ~ Ola
  10 miesięcy temu ocena: 37%  31
  na tych co sieją nienawiść
  ~ Tomecki14/88
  10 miesięcy temu ocena: 57%  30
  Rawicz nabrał barw narodowych ale Księstwa Monako
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Witamy
  10 miesięcy temu ocena: 62%  29
  Sprawdz w internecie flaga na maszcie. Białym zawsze jest do masztu. Flagi wisza dobrze
  ~ Rawiczqu
  10 miesięcy temu ocena: 54%  28
  Zapoznaj się z przepisami wieszania flagi GAMONIU
  ~ ok
  10 miesięcy temu ocena: 76%  27
  Totalna porażka!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bbb
  10 miesięcy temu ocena: 37%  26
  Rawiczanie, niezależnie jakie poglądy wyznajecie, nie zróbcie wstydu na cały kraj...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ,.,
  10 miesięcy temu ocena: 40%  25
  Brawo !!!!!!
  ~ Rawiczqu
  10 miesięcy temu ocena: 34%  24
  On przynajmniej po krzesłach nie skacze i potrafi się zachować
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rolnik
  10 miesięcy temu ocena: 27%  23
  Pierwszy porzadny Prezydent w wolnej Polsce.WITAJ w Rawiczu
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Terry
  10 miesięcy temu ocena: 40%  22
  Tak, powitajmy bardzo serdecznie i godnie.
  ~ Teresa
  10 miesięcy temu ocena: 33%  21
  Dlaczego kasujecie pozytywne oceny i wpisy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ona
  10 miesięcy temu ocena: 50%  20
  ~Ola, opanuj się z tym "zianiem nienawiścią" powtarzasz propagandę PIS
  ~ Ola
  10 miesięcy temu ocena: 35%  19
  bo zieją nienawiścią
  ~ IW
  10 miesięcy temu ocena: 94%  18
  SZKODA, ŻE TAK NIE SPRZATAJA CAŁY ROK
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Obywatel
  10 miesięcy temu ocena: 24%  17
  Właśnie kolumna Prezydencka minęła Gostyń jedzie w kierunku Rawicza
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Inka
  10 miesięcy temu ocena: 31%  16
  Wpełni popieram.To jestPrezydent Polski i moim zdaniem bardzo dobrze sprawuje ten urząd.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ abcadło
  10 miesięcy temu ocena: 29%  15
  jest już w rawiczu czy nie ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ As
  10 miesięcy temu ocena: 31%  14
  Uwaga w Rawiczu widoczni są już BORowiki.. spokojnej wizyty.. Rawiczanie zachowajcie się godnie i nie naróbcie wstydu.. Prezydent to urząd... i jak by nie było szacunek się należy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ beti
  10 miesięcy temu ocena: 83%  13
  do ~ do Kazimierz, dlaczego PIS i jego zwolennicy zawsze odwołują się do tego co było, swoje działania uzasadniają identycznymi działaniami poprzedników, miała być lepsza zmiana, Kazimierz nie powiedział że szanuje poprzedników, a szczerze, dla mnie, ktoś kto nie ma własnego zdania, po nocy podpisuje ustawy, robi co mu "szeregowy" poseł każe, a co najważniejsze nie dotrzymuje obietnic w niewielkim stopniu zasługuje na szacunek, samo stanowisko o niczym nie świadczy
  ~ do Kazimierz
  10 miesięcy temu ocena: 46%  12
  Jeśli aktualny prezydent nie zasłużył na pański szacunek, to mam pytanie: czy poprzednicy zasłużyli? Jeśli tak to w jaki sposób? Czytam tutaj wiele bardzo krytycznych komentarzy w stosunku do obecnego prezydenta. Strach pomyśleć co ci ludzie myślą o poprzednich…
  ~ pis
  10 miesięcy temu ocena: 61%  11
  Siedzą w redakcji i wpisy usuwają
  ~ Kazimierz
  10 miesięcy temu ocena: 75%  10
  Na szacunek trzeba zasłużyć, zapracować ......